Soul Body Fusion® to metoda, która pomaga znaleźć dostęp do swojej intuicji, swojego wyższego Ja, gdzie znajdziesz odpowiedzi na trudne pytania, harmonię i wewnętrzny spokój.

Wracamy do naturalnego stanu – większego połączenia duszy z ciałem, aby móc, w pełni miłości i radości przeżywać ziemskie życie.

Prostota i poczucie swojej głębi, zjednoczenie się w sobie, wszechogarniający spokój, zaufanie – to są doświadczenia osób, które tą metodę wprowadziły w swoje życie.

Czego możesz się spodziewać?

– poprawy samopoczucia,

– poczucia wewnętrznego prowadzenia,

– odczucia życzliwości i miłości do siebie,

– zbalansowania energii,

– czasem przypływu radości,

– wyciszenia

A może Twoje doświadczenia będą jeszcze inne?

Zachęcam do odkrywania siebie 😊

 

Twórczynią tej metody jest Jonette Crowley, uznana na całym świecie nauczycielka duchowa, założycielka Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych, jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania. Fragment książki Jonette Crowley: “Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic.”

Zapraszam Cię do pięknej przestrzeni w Warszawie Naturalne Centrum Zdrowia przy ulicy Grażyny 15, gdzie dowiesz się czym jest Soul Body Fusion®, jak bardziej połączyć się ze swoją duszą, co daje nam w codziennym życiu ta praktyka, czy można robić sesje zwierzętom, miejscom, czy sytuacjom. Jak to wpływa na życie i czemu właśnie teraz jest to takie istotne?

Na kursie nauczysz się jak możesz dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy oraz jak pracować z innymi tą metodą.

Na kursie otrzymasz:

– materiały szkoleniowe

– Certyfikat Praktyka Soul Body Fusion

– dostęp do grupy na FB Praktycy Soul Body Fusion

Harmonogram kursu:

11.00. – 13.30 –  zapoznanie, część teoretyczna oraz pokaz

13.30 – 14.45 – przerwa obiadowa – w bliskim otoczeniu są różne restauracje

14.45 – 18.00 – część praktyczna – praca w parach, omówienie i podsumowanie

 

Inwestycja  520 zł – z międzynarodowym certyfikatem Praktyka Soul Body Fusion® , który uprawnia Cię do pracy z drugą osobą.

 

Jeśli jesteś Praktykiem SBF też możesz dołączyć do kursu  – inwestycja 150 zł

 

Mail: monika@monikastaskiewicz.pl

Prowadząca:

Monika Staśkiewicz

Certyfikowany Nauczyciel metody Soul Body Fusion®

Instruktorka Jogi Śmiechu

Propagatorka radosnego życia w tu i teraz

 

Jestem Praktykiem Soul Body Fusion® od 2016 roku, od 6-ciu lat prowadzę kursy jako nauczyciel SBF, regularnie przeprowadzam sesje grupowe i indywidualne. Organizuję wyjazdy dla grup, gdzie w naturze prowadzę medytacje i praktykę SBF.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszam na stronę monikastaskiewicz.pl  lub kontakt telefoniczny 692-941-922