Rekomendacje

„Serdecznie polecam warsztaty Soul Body Fusion prowadzone przez Monikę. To był naprawdę wartościowy czas. Czas, który poświęciłam nareszcie sobie; czas, w którym mogłam przyjrzeć się samej sobie, pragnieniom swojej duszy oraz potrzebom swojego ciała; czas, który zainspirował mnie to podjęcia pracy nad sobą oraz nad połączeniem mojego ciała i mojej duszy. Bardzo podobał mi się styl prowadzenia zajęć, każda nowa informacja była na bieżąco ćwiczona i omawiana. Bardzo ciepła atmosfera i sprzyjające warunki do otwarcia się i pracy nad sobą.”

Aneta

Warsztaty Soul Body Fusion, moje dzisiejsze odkrycie: doświadczanie radości z powitaniem duszy w ciele – cudowne uczucie. Jestem wdzięczna!

Małgosia

Warsztat SBF… bardziej urocze, kameralne spotkanie… a mimo to profesjonalnie, z duszą poprowadzone zajęcia przez Monikę

Grażynka

Dziękuję bardzo za możliwość uczestnictwa w prowadzonym przez Ciebie Kursie SBF. Dziękuję za wspaniałą atmosferę, światło i miłość podczas warsztatu. Polecam wszystkim doświadczyć i nauczyć się metody SBF na kursie prowadzonym przez Monikę Staśkiewicz

Jola

„Kurs SBF prowadzony przez Monikę dał mi większą wiedzę o tej metodzie i pracy nad sobą. Podczas kursu zaistniały dla mnie zmiany spokoju i przejrzystości. Polecam tę metodę pracy nad sobą, która wnosi dużo dobrego”

Joanna z Wrocławia

„Kurs SBF prowadzony przez Monikę dał mi większą wiedzę o tej metodzie i pracy nad sobą. Podczas kursu zaistniały dla mnie zmiany spokoju i przejrzystości. Polecam tę metodę pracy nad sobą, która wnosi dużo dobrego”

Joanna z Wrocławia

„Pełna ciepła, otwartości i życzliwości atmosfera, dobra energia już od progu! Bardzo dziękuję za udział w kursie, poznanie fantastycznych ludzi i możliwość nauczenia się szybkiej i prostej integracji duszy z ciałem. Z całego serduszka polecam kurs Soul Body Fusion z Moniką!”

Kasia

” Kurs Soul Body Fusion w magiczny sposób mnie wezwał, a energia Moniki utwierdziła mnie w przekonaniu, że tego potrzebowałam. Fantastyczna metoda pełna uziemienia. Monika emanuje spokojem i tworzy przestrzeń pełną wsparcia i zaufania”

Marzena

” Dziękuję bardzo za kurs i za wprowadzenie w świat Soul Body Fusion, która od dziś będzie gościć w moim życiu. Wdzięczność.”

Anna

„Bardzo odkrywczy warsztat. Pozwolił mi doświadczyć swojej natury od strony somatycznej. Praktyka poszerzająca horyzonty duchowe. Monika, przemiła prowadząca, wkłada serce w to co robi. Dziękuję bardzo.”

Dominika

„kurs SBF bardzo mi się spodobał. Fajna atmosfera, która udzieliła się każdemu oraz dużo śmiechu”

Dawid

„Bardzo piękna i prosta metoda pozwalająca doświadczyć własnej głębi i kontaktu z duchowymi wymiarami. Po kursie czuję się pełna energii i entuzjazmu. Monika to pełna ciepła i mądrości nauczycielka. Stwarza wspaniałą atmosferę i kreuje przestrzeń, w której możemy doświadczyć radości i akceptacji.”

Iwona