Być ze sobą w przyjaźni, móc iść przez życie w zgodzie ze swoim wyższym JA.

Czy to możliwe? Jak połączyć to co duchowe z tym co fizyczne? Jak poczuć się lepiej w swoim życiu?

Soul Body Fusion® uczy jak osiągać poczucie wewnętrznego spokoju, radość, miłość do siebie, ludzi, świata. To metoda, która pomaga znaleźć dostęp do swojej intuicji, swojego wyższego Ja, gdzie znajdziesz odpowiedzi na trudne pytania, harmonię i wewnętrzny spokój.

Wracamy do naturalnego stanu – większego połączenia duszy z ciałem, aby móc w pełni miłości i radości przeżywać ziemskie życie.

Prostota i poczucie swojej głębi, zjednoczenie się w sobie, wszechogarniający spokój, wypełnienie się wibracjami swojej duszy, większy kontakt ze swoją intuicją, zaufanie – to są doświadczenia osób, które tą metodę wprowadziły w swoje życie.

Co to daje? Poczucie wewnętrznego prowadzenia, łatwiejszego podejmowania decyzji, uczucie rozświetlenia i poszerzenia świadomości oraz wiele innych możliwości doświadczania siebie, które będziesz odkrywać.

Twórczynią tej metody jest Jonette Crowley, uznana na całym świecie nauczycielka duchowa, założycielka Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej duchowemu przebudzeniu. Jonette jest badaczem i odkrywcą – zarówno na płaszczyznach wewnętrznych, jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania. Fragment książki Jonette Crowley: “Soul Body Fusion® to prosty proces, który możesz robić dla siebie i innych, przywracając zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jakie może ono utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ kiedy twoje komórki się zmieniają, by zharmonizować się z wyższymi aspektami Ciebie, pozostają już na tej wyższej częstotliwości. Zmiana nie ma końca, ponieważ dusza nie zna granic.”

Zapraszam Cię do pięknej przestrzeni w Warszawie Naturalne Centrum Zdrowia przy ulicy Grażyny 15, gdzie dowiesz się czym jest Soul Body Fusion®, jak bardziej połączyć się ze swoją duszą, co daje nam w codziennym życiu ta praktyka, czy można robić sesje zwierzętom, miejscom, czy sytuacjom. Jak to wpływa na życie i czemu właśnie teraz jest to takie istotne?

Na kursie nauczysz się jak możesz dostrajać swoje ciało do wibracji swojej duszy oraz jak pracować z innymi tą metodą.

Harmonogram kursu:

11.00 – 13.30 –  zapoznanie, część teoretyczna oraz pokaz

13.30 – 14.50 – przerwa obiadowa – w bliskim otoczeniu są restauracje

14.50 – 18.00 – część praktyczna – praca w parach, omówienie i podsumowanie

Koszt 380 zł – z międzynarodowym certyfikatem Praktyka Soul Body Fusion® , który uprawnia Cię do pracy z drugą osobą.

Koszt dla certyfikowanych Praktyków to 150 zł

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszenia

Mail: monika@monikastaskiewicz.pl

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zapraszam do kontaktu tel.692-941-922